تندیسی از یخ شده ام

خیال تا بیدن نداری؟

/ 14 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مينو

سرسبز باشی بيش از پيش

harif

سلام امیر جون خیلی وقته که ازت خبری ندارم دلم برات تنگ شده معلوم هست کجایی؟ هنوزم سه تار می زنی؟ مگه می شه، تو عاشق سه تاری! من رو بی خبر نزار!

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

هيچ کس

دل می رود ز دستم صاحبدلان خدارا..

مرواريد عرفان

سلام دوست عزيز اين روزها خورشيد هم تابيدنش گرممان نميکند و يخمهايمان ذوب نميشود . شاد و پويا باشی

باور نمی کنم منجمد شده باشي... تويی که گرمی نفس هايت هميشه می نوازد... ترانه ای غمگين... و دوست داشتنی... کاش فراموش می کردی صدای خشن عابری را که آهسته با پشت دست اشک ها را پاک می کند از گونه ها و چشم می بندد و بغضش را فرياد می کند و دروغ می گويد و... سعی می کند ديگر هيچ کس را دوست نداشته باشد... سعی می کند کر باشد... کور و گنگ باشد... آهسته می ميرد به درد خويش... دردی که هميشه ناگفته خواهد ماند... و ذره ذره روح زخمی او را از ميان خواهد برد... دردی که خيلی از تحمل او بزرگ تر است... و سکوتی برای هميشه... چرا که آن درد خيلی بزرگ تر از حرف های کوچک من است...

روزی شايد دوباره بازگردم... شايد همين حالا... شايد هم هيچ وقت... فقط می دانم... دلتنگی هجوم آورده... با لشکر اشک و آه و سکوت... اشک و آه و سکوتی که هيچ کس نمی بيندشان... حتی آينه... خداحافظ امير پاک خردادی... پيش از رفتن دلتنگ صدای خوب سه تار خوبت شدم... تنها نمی دانم... روزی اگر بازگردم... اين دف که در دستان کوچکم به انتظار شنيدن صدایی است، آيا می تواند رفيق سه تار تو باشد؟ ها؟ امير پاک خردادی؟

نغمه شاکری

سلام اشنای مجازی با یک ترانه به روز هستم منتظر حضور ارزشمند شما و ارائه نظراتتون پیرامون این ترانه هستم